PASLAUGOS

Elektroerozinis pjovimas viela (W-EDM)

Elektroerozinis pjovimas viela (angl. W-EDM) garsėja gebėjimu pjauti labai sudėtingas formas dideliu tikslumu. Jis naudojamas įvairiose pramonės šakose, įskaitant aviaciją, automobilių gamybą, medicininių prietaisų gamybą ir įrankių bei formų gamybą, kuomet reikalingos griežtos tolerancijos ir sudėtingos geometrijos detalės. Ši technologija yra ypač naudinga medžiagoms, kurias sunku apdirbti tradiciniais metodais, pvz., grūdintam plienui ir egzotiškiems lydiniams.

Galimi ruošinio matmenys: 870*600*300mm
Pjovimo eiga: 450*550*300mm
Maksimalus ruošinio svoris: 400kg
Tikslumas: ±0.005mm
Paviršiaus šiurkštumas: ≤1.2uRa

Pjovimas aukšto slėgio vandens srove

Pjovimas aukšto slėgio vandens srove (angl. “waterjet cutting”) yra universalus ir precizinis apdirbimo procesas, kurio metu naudojamas aukšto slėgio vandens srautas, sumaišytas su abrazyvia medžiagą. Šis pjovimo metodas nesušildo detalių, todėl pjovimo proceso metu nesukeliamas aukštas šiluminis krūvis, todėl jis tinka medžiagoms, kurios gali būti neigiamai paveiktos aukštoje temperatūroje.

Galimos pjaunamos medžiagos: metalas, akmuo, keramika, plastikas, kompozitinės
Galimi ruošinio matmenys: 3040*1530mm
Ruošinio storis: iki 50mm

Metalo lankstymas

Metalo lakštų lankymas yra universalus procesas, leidžiantis sukurti įvairių formų ir konstrukcijų, nuo paprastų lankų iki sudėtingų geometrijų.

Lenkimo ilgis: 2600mm
Maksimalus ruošinio storis:

Tekinimas ir frezavimas programinėmis staklėmis

CNC frezavimas ir CNC tekinimas yra du dažnai naudojami apdirbimo procesai gamyboje, skirti formuoti ir kurti preciziškas detales ir komponentus. Abiejuose procesuose naudojami Kompiuterio skaitmeninio valdymo (angl. Computer numerical control, CNC) įrenginiai, kurie yra automatizuoti ir valdomi kompiuterio, kad vykdytų tikslias ir sudėtingas apdirbimo operacijas,

Smėliavimas

Smėliavimo kabina naudojama metalo valymui suspausto oro srautu. Metaliniai elementai išvalomi kruopščiai ir tiksliai. Puikiai tinka ratlankių, stabdžių sistemos elementų ir kitų metalinių dalių valymui.
Valymas vyksta uždaroje sistemoje, abrazyvas paimamas nuo dugno ir išpurškiamas iš smėliavimo pistoleto.

Maksimalūs ruošinio matmenys: 945*605*605mm